Naša ponuka

Odvoz a dovoz bielizne
Čistenie odevov a šatstva
Hygienické, ekologické pranie
Odprašovanie a odmošovanie
Žehlenie a balenie bielizne
Špecifické služby

CENNÍK služieb »

Charakteristika

Čisté obrusy, voňavá posteľná bielizeň sú vizitkou spoľahlivosti a seriózneho prístupu každej prevádzky, či už sa jedná o hotel, reštauráciu alebo wellness centrum. Zároveň svedčia o kvalite práčovne, ktorá sa o servis bielizne stará. Používame špičkovú nemeckú techniku MIELE, v kombinácii s automaticky dávkovacím systémom HAVON od spoločnosti HAGLEITNER.

Vedúca: Lucia PETRÍKOVÁ
T: +421 602 5817
M: +421 908 445 377
Email: lucia.petrikova@tuke.sk

Prevádzka KOŠICE
ŠD Němcovej 1, Košice 040 01
T: +421 918 440 521
Prevádzka PREŠOV
ŠD Budovateľská 31, Prešov
T: +421 917 911 595

PRÁČOVŇA

Práčovňa Špičková kvalita služieb je možná len s vysoko kvalitným technickým zázemím a modernými technológiami prania. Náš technický prístup využívajú profesionálny systém dávkovania chémie. To znamená, že prací prostriedok sa nedávkuje ručne, ale dávkuje ho počítač, podľa špecifík konkrétneho klienta, druhu a miery znečistenia bielizne. Každý druh bielizne tak má svoj program. Tento systém tak zaručuje nielen optimálne vypranie, ale aj vyššiu životnosť textílií.
V našej organizácií sa venujeme praniu bielizne od roku 1955. Práčovňa prešla viacerými rekonštrukciami. Od parných rozvodom až po moderné nízkoenergetické a šetrné pranie. Aktuálne sme dokončili najrozsiahlejšiu rekonštrukciu a modernizáciu. S cieľom dosahovať požadované výsledky trhu sme sa zamerali na profesionálny prístup a zvolili sme kvalitné a odborné riešenie.

Pracie komponenty systému havon MANUAL

Práčovňa Systém komponentov havon MANUAL predstavuje oblasť manuálneho dávkovania tekutých a práškových prostriedkov na pranie špeciálne pre podniky a organizácie. Systém pozostáva podľa výberu z univerzálnych pracích prostriedkov havon INTEXO, havon PERFECT alebo havon ULTRA, pracích prostriedkov na farebnú bielizeň havon INTEXO COLOR a havon COLOR a na jemnú bielizeň havon FEIN a z doplnkových komponentov. HAGLEITNER používa výhradne kvalitné suroviny šetrné k životnému prostrediu, vďaka ktorým je prostriedok na pranie účinný a zároveň šetrný, a dosahujú sa s ním tie najlepšie výsledky prania. Okrem čistoty a ošetrenia s optimálnym pomerom ceny a výkonu kladie HAGLEITNER dôraz aj na príjemnú, oslovujúcu, sviežu vôňu.

7 pilierov pracích prostriedkov – perfektná kombinácia.

Presné dávkovanie, pohodlné obsluhovanie, individuálne zostavený plán prania. Optimálna alternatíva k prášku, cudzia alebo požičaná bielizeň s prvotriednymi výsledkami prania. Vysoká bezpečnosť použitia a šetrnosť k práčke a bielizni. Víťazstvo pre vás a pre životné prostredie.

TECHNOLÓGIA Pranie – Sušenie – Žehlenie

Práčovňa Len ten, kto trvalo vyrába spoľahlivé a kvalitné výrobky, má šancu obsadiť trvalé miesto na trhu. Tohto hesla sa Miele drží už viac ako 100 rokov, rovnako ako motta spoločnosti „Byť stále lepší“. Preto sme pre naše prevádzky vybrali technológiu a zariadenia prémiovej značky MIELE.

Prístroje novej generácie MIELE sú dimenzované na profesionálne pranie a hodia sa tak najlepšie pre najrôznejšie použitie. Ich objem bubna pri praní, resp. pri sušení zaistí dôkladné, šetrné a rýchlo ošetrenie a vyčistenie bielizne. Zvolená technológia zabezpečuje jednoduché vkladanie bielizne, vysokú šetrnosť k bielizni a ochranu proti pokrčenie. Okrem toho je v práčkach zabezpečené rýchle prevlhčenie celkového množstva bielizne, čím môže byť zase skrátená doba prania. Pri sušení slúži dostatočný objem na to, že môže byť vlhkosť z bielizne rýchlo a efektívne odvádzaná a tiež šetríme čas. Voľne programovateľné elektronické riadenie s veľkým grafickým displejom, 17 sériovými programy pre rôzne textílie, programové balíčky pre špecifické cieľové skupiny umožnuje uložiť celkom 199 programov.
Sušiaca technika je vybavená sušením s odťahám vzduchu. Predlžené osové vedenie vzduchu umožňuje Optimálne využitie energie, krátky sušiaci čas a perfektný výsledok sušenia. Patentovaný voštinový bubon z leštenej ocele so špecifickou štruktúrou plástov zaručuje dokonale jemnú starostlivosť o vašu bielizeň. Zvyšková vlhkosť sa meria elektronicky patentovaným systémom Miele Perfect DrySystem. Špeciálne navrhnutá rebrá zaisťujú vďaka svojej veľkosti a usporiadanie ľahké kĺzanie bielizne a tým vynikajúce výsledky sušenia. Máme možnoť nastaviť rôzne parametre, rovnako ako individuálne programy.

Profesionálny žehliaci stroj s topným žľabom (mageľ) sa vyznačuje dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou voči teplotám. Ovinutie lamely umožňuje konštantnú prítlačnú silu a dlhú životnosť. Tkanina z ihlové plsti ARAMID pre Miele špecifické vedenie bielizne umožňuje jednoduché nastavenie z obsluhy. Špeciálny systém pružín poháňaných vzduchom, ktoré zaisťujú rovnomerný prítlak vykurovacieho žľabu na celú pracovnú plochu valca. Perfektný výsledok zaručuje aj špeciálna povrchová úprava lôžka.
Práčovňa

Príjem - PREPRAVA

Príjem ako aj vyzdvihnutie bielizne realizujeme na základe dlhoročných skúseností. Kontrolný systém zabezpečuje špecifický prístup ku , každému klientovi. Naši vodiči sú vyškolený a jazdia na vyhradených vozidlách Ford Transit Custom. Dochvíľnosť a odborný prístup určuje vašu spokojnosť.

Bielizeň a HYGIENA

Vysokokvalitné čistiace prostriedky a pomocné prostriedky sa postarajú o žiarivo čistú bielizeň a príjemnú vôňu. havonPROFESSIONAL pre veľké prevádzky, havonMANUAL špeciálne pre stredné a malé prevádzky.
  • Presné dávkovanie veľmi modernými, inteligentnými pumpovacími zariadeniami a individuálne zostavenými plánmi prania
  • Najmodernejšia technológia, pohodlné obsluhovanie bez toho, aby ste museli zasahovať do riadenia práčky
  • Vysoká bezpečnosť použitia a šetrnosť k bielizni a práčke
  • Optimálny pomer ceny a výkonu
  • Ručné alebo automatické dávkovanie