Kúltúrno spoločenské centrum

Kúltúrno spoločenské centrum

Kultúrno - spoločenské centrum ponúka na prenájom tanečné sály, seminárne miestností a divadelnú sálu. Pripravíme Vašu svadbu, stužkovú, ples alebo oslávte u nás životné jubileum. V neposlednom rade organizujeme, výstavy, vernisáže, školenia, konferencie či zasadnutia organizácií.

Cateringové služby

Cateringové služby

Priestor a dobré jedlo pre všetky vaše eventy. Z ponuky priestorov si určite vyberiete vhodné miesto pre Vaše podujatie. Kompletný servis v oblasti cateringu. Chutné a nápadité jedlá. Menu na mieru, podľa Vašich požiadaviek. Skúsení šéfkuchári a široká škála receptov.

Práčovňa ŠDaJ

Práčovňa ŠDaJ

Zabezpečujeme pranie pre všetky druhy bielizne a zameriavame sa na ubytovacie zariadenia, cateringové spoločnosti, školstvo a fitness centrá. Používame špičkovú nemeckú techniku MIELE, v kombinácii s automaticky dávkovacím systémom HAVON od spoločnosti HAGLEITNER.

Študentský VYSOKOŠKOLSKÝ KLUB

VYSOKOŠKOLSKÝ KLUB

Študentský vysokoškolský klub alias VÉČKO je miesto pre relax a stretnutia akademickej obce. Otvorený je od nedele do stredy - počas semestra, v utorok diskotéky, študentské ceny a veľa zábavy. Víziou klubu je predovšetkým organizovanie študentských zábavných akcií.