ŠJ Němcovej 1, Košice

Jedáleň, ktorá slúži pre zamestnancov TUKE, študentov ako aj širokú verejnosť. Funguje tu poloobslužný systém stravovania, bez povinnosti objednania. Možnosť platby v hotovosti, aj platobnou kartou. Vybrať si môžete z viac ako 7 druhov jedál s ľubovoľnou kombináciou 2 polievok, príloh, či šalátov. Denne ponúkame aj sladké poháre a čerstvé krájané ovocie.

Bistro UrbáNkova 2, Košice

Je to zmodernizovaná stravovacia prevádzka.
Možnosť platby v hotovosti, platobnou kartou a gastro lístkami.
Stoličková kapacita: 70.

Libresso UK NĚmcovej 7, Košice

Kaviarenské a cukrárenské služby + rýchla forma občerstvenia v univerzitnej knižnici. Predaj teplých a studených nápojov, zákuskov, sladkého a slaného pečiva, chlad. bal. jedlá, pizza, bagety, šaláty, cukrovinky. Stoličková kapacita: 60 na kaviar. sedenie.

Bistro ZP, Němcovej 9, Košice

Bistro ZP je jediná stravovacia prevádzka poskytujúca voľný predaj polotovarových výrobkov bufetovým spôsobom.
Prevádzka je umiestnená na prízemí Združených Posluchárni.
Stoličková kapacita je 150 miest.

ZJ BISTRO NĚmcovej 32, Košice

Výdajňa je k dispozícii zamestnancom a doktorandom TUKE bez obsluhy. Stravníci majú možnosť stravovania jediným spôsobom, cez objednávkový systém TUKE / https://jedalen.tuke.sk/login / deň vopred do 13:00, respektíve v daný deň do 8:00 s možnosťou výberu, len Menu 1.
Stoličková kapacita : 112

ZJ Vysokoškolská 4, Košice

Výdajňa je k dispozícii zamestnancom a doktorandom TUKE bez obsluhy.
Stravníci majú možnosť stravovania jediným spôsobom, cez objednávkový systém TUKE / https://jedalen.tuke.sk/login / deň vopred do 13:00, respektíve v daný deň do 8:00 s možnosťou výberu, len Menu 1.
Stoličková kapacita : 180

Pizza Forte Jedlíková 7, Košice

Prevádzka rýchleho občerstvenia, ktorá ponúka raňajky, predaj čerstvej pizze, nápojov a doplnkového potravinového tovaru s možnosťou príjemného posedenia aj v átriu. Vlastná výroba a predaj: bagiet, sladkého a slaného pečiva. Predaj mliečnych, mäsových výrobkov, pečiva, cukroviniek, teplé a studené nápoje + základný potravinový tovar.
Stoličková kapacita: 32 miest, 8 kresiel

ŠJ Jedlíková 7, Košice

Kapacita: 2000 jedál v jednej smene. Študentská jedáleň je najmodernejšou a najväčšou prevádzkou, ktorá poskytuje polosamoobslužný systém stravovania bez povinnosti razenia si lístka, s možnosťou platenia aj v hotovosti a výberom viac ako 10 druhov jedál s ľubovoľnou kombináciou príloh a doplnkovBistro letná 9, Košice

ŠJ Budovateľská 31, Prešov

TUKE Coffee němcovej 5, Košice