Němcovej 1, Košice

Kapacita – 630 lôžok – 2 a 3-lôžkové izby so štandardným vybavením- prevažne spoločné sociálne zariadenia na chodbách. Bloky delené na chlapčenské a dievčenské.

Alokácia študentov Strojníckej fakulty TUKE.

Urbánkova 2, Košice

Kapacita – 432 lôžok – 2-lôžkové izby so štandardným vybavením a umývadlom – iba spoločné sociálne zariadenia na chodbách. Poschodia delené na chlapčenské, dievčenské a zmiešané.

Alokácia študentov Strojníckej fakultyFakulty umení TUKE.

JedlíkovA 5, Košice

Študentský domov sa nachádza v mestskej časti Košice – západ, v tesnej blízkosti obchodného centra Optima.

Jedlíkova 9, Košice

Študentský domov Jedlíkova 9 patrí medzi najväčšie internáty Technickej univerzity v Košiciach s alokáciou študentov prevažne fakulty FEI a Ekf TUKE. Pozostáva zo štyroch 7 poschodových blokov.

Jedlíkova 13, Košice

Študentský domov patrí v lokalite Jedlíkovej ulici medzi najmenšie domovy Technickej univerzity. Okolie domova je plné zelene, kde študenti a hostia môžu posedieť v altánku a relaxovať. V blízkosti je autobusová zástavka, čo zabezpečuje dobrú dostupnosť do centra mesta. Neďaleko sa nachádza aj obchodné centrum Optima.

Rampová 7, Košice

Kapacita – 308 lôžok – bunkový systém ubytovania dve 2-lôžkové izby so štandardným vybavením –  vlastné sociálne zariadenie. Izby delené na chlapčenské a dievčenské.

Alokácia študentov Leteckej fakulty TUKE.

Budovateľská 31, Prešov

Študentský domov v tesnej blízkosti FVT a centra mesta. Disponujeme komfortným ubytovaním pre študentov a hostí, možnosťou stravovania v rozumnom pomere ceny a kvality.

Budovateľská 13, Prešov

Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta Prešov a prešovských vysokých škôl. V susedstve internátu je športová hala a iné športové objekty. Ubytovávame študentov všetkých vysokých škôl v Prešove.