Němcovej 1, Košice

630 lôžok , 2 a 3-lôžkové izby , štandardtné vybavenie, sociálne zariadenie , sprchy v bloku B a D (chlapčenské izby) spoločné na chodbách, v bloku C (dievčenské izby ) WC a kúpeľňa v každej bunke. Na každom poschodí je k dispozícii kuchynka.

Urbánkova 2, Košice

Kapacita 432 lôžok, 2,3 lôžkové izby so štandardným vybavením, z časti zrekonštruované sociálne zariadenie a sprchy sú spoločné na chodbách. V ŠD sú ubytovaní prevažne študenti SjF a FU.

JedlíkovA 5, Košice

Študentský domov sa nachádza v mestskej časti Košice – západ, v tesnej blízkosti obchodného centra Optima.

Jedlíkova 9, Košice

Študentský domov Jedlíkova 9 patrí medzi najväčšie internáty Technickej univerzity v Košiciach s alokáciou študentov prevažne fakulty FEI a Ekf TUKE. Pozostáva zo štyroch 7 poschodových blokov.

Jedlíkova 13, Košice

Študentský domov patrí v lokalite Jedlíkovej ulici medzi najmenšie domovy Technickej univerzity. Okolie domova je plné zelene, kde študenti a hostia môžu posedieť v altánku a relaxovať. V blízkosti je autobusová zástavka, čo zabezpečuje dobrú dostupnosť do centra mesta. Neďaleko sa nachádza aj obchodné centrum Optima.

Rampová 7, Košice

Študentský domov Rampová 7 je 7 poschodový internát s 2 výťahmi. Susedí s OR PZ Košice. Pred vstupom je zastávka MHD č.22, potraviny, reštaurácia. Blízko je HM Tesco (cca 10 min pešej chôdze).

Budovateľská 31, Prešov

Študentský domov v tesnej blízkosti FVT a centra mesta. Disponujeme komfortným ubytovaním pre študentov a hostí, možnosťou stravovania v rozumnom pomere ceny a kvality.

Budovateľská 13, Prešov

Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta Prešov a prešovských vysokých škôl. V susedstve internátu je športová hala a iné športové objekty. Ubytovávame študentov všetkých vysokých škôl v Prešove.