Kontakt - Ubytovanie

Vedúca ŠD : Ing. Eva Dzurovčinová
Email: eva.dzurovcinova@tuke.sk
Tel.: +421 55 602 5830

Ubytovacie oddelenie:
Email: bozenka@sdaj.sk / bibiana.gajdosova@tuke.sk
Tel.: +421 55 602 5838

Vrátnica / recepcia nonstop:
 Tel.: +421 55 602 2240 , 0917 911 627

Ubytovacie zariadenie ŠD Němcovej 1 a jeho hotelová časť v A a C bloku vyhradená pre návštevníkov ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou, bezplatné Wifi pripojenie na internet a bezplatné verejné parkovisko.
V blízkosti parkoviska je možnosť nabíjania elektromobilov – ZSE Drive. Táto služba je prístupná širokej verejnosti, nie len ubytovaným hosťom. 

Všetky hotelové izby ubytovacieho zariadenia sú vybavené satelitnou TV, rádiom, chladničkou, varnou kanvicou s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Na spoločnej chodbe je hosťom k dispozícii kuchynka.

Ponúkame izby v rôznych kategóriách:

  • 84 lôžok v izbách bunkového typu 2+1
  • 18 lôžok v 2-posteľových izbách
  • 2 samostatné jednolôžkové garsónky
  • jeden štýlový apartmán pozostávajúci zo spálne (manželská posteľ), obývačky, plne vybavenej kuchynky s chladničkou a sociálneho zariadenia so sprchovacím kútom
  • jeden trojizbový byt pre hosťujúcich profesorov.

V ubytovacom zariadení nájdete aj samoobslužnú jedáleň s ponukou raňajkového menu a teplých jedál počas pracovných dní. K doplnkovým zariadeniam patrí aj poskytnutie bezpečnostnej schránky, nápojový a kávový automat ako aj konferenčné priestory.

Pre ubytovanie dlhodobého charakteru pre neštudentov či pracujúcich je vyčlenených 15 buniek 2+1 v bloku A so samostatným sociálnym zariadením, WC a chladničkou. Na spoločnej chodbe je k dispozícii kuchynka s elektrickým sporákom, mikrovlnou rúrou, práčkou, umývadlom, jedálenským stolom a stoličkami.

V prípade voľnej kapacity je dlhodobé ubytovanie možné aj v študentskej časti ubytovacieho zariadenia prevažne so spoločným sociálnym zariadením na chodbách.

Platný cenník nájdete tu:
https://sdaj.tuke.sk/wp-content/uploads/2023/08/Cennik-PC-202309-final.pdf